Reünie oud-vrijwilligers

CHIO
DSC9901

Op zaterdag 6 april jl. was het precies 75 dagen tot het 75ste CHIO Rotterdam. Dat is uitgebreid gevierd met de (oud-)vrijwilligers van het evenement. Er werden herinneringen opgehaald van de afgelopen 74 edities van het CHIO en ook vooruitgekeken naar de 75e editie! Deze bijeenkomst is mede mogelijk gemaakt door vaste partner van het CHIO Rotterdam, AON.

Piet Raijmakers jr door Nils Boeser

Voorafgaand aan de bijeenkomst gaf Piet Raijmakers jr. een clinic in de Rotterdam Piste. Daarna mocht iedereen op de foto en kon de borrel beginnen in de sociëteit van de Rotterdamsche Manège. De aanwezigen werden door algemeen directeur Ron Voskuilen en bestuurslid Carolien Lavooij bijgepraat over de laatste stand van zaken rondom het komende CHIO Rotterdam, dat een bijzondere jubileum editie belooft te worden. Bijzonder natuurlijk vanwege de speciale shows en optredens rondom het jubileum, maar ook sportief bijzonder, omdat het CHIO Rotterdam één van de slechts vijf concoursen is van de prestigieuze Longines League of Nations™️ en omdat het CHIO dit jaar een belangrijk observatiemoment is voor de Olympische Spelen in Parijs.

Van de oudvrijwilligers en de huidige vrijwilligers kwamen een aantal onwijs leuke (en oude) anekdotes! En ieders kennis over het CHIO werd getest tijdens ‘Petje op Petje af’. De winnaar ging er vandoor met een lekkere fles champagne.

Na het officiële gedeelte was er voldoende tijd om gezellig bij te kletsen en herinneringen op te halen onder het genot van een hapje en een drankje.

Er is een leuke reel gemaakt over deze dag en in het fotoalbum hieronder vind je alle leuke foto's die tijdens de reünie zijn gemaakt.

75 dagen voor 75ste CHIO
  • Deel dit artikel