Niets relaxter dan in de Master Club Lounge van de sport te genieten

CHIO
PCV 20240622 06 sporttafels

Sinds enkele jaren zijn er naast 'gewone tribuneplaatsen' ook kaarten te koop die toegang geven tot de Master Club Lounge. Wil je hippische topsport van wereldklasse ervaren met het beste uitzicht, in een exclusieve setting én volledig verzorgd? Ontdek dan de Master Club Lounge tijdens het CHIO Rotterdam, een stijlvolle hospitalityruimte voor wie op zoek is naar comfort, het allerbeste uitzicht, kwaliteit en een vleugje koninklijke allure. We spraken met Albert Nap, die de Master Club Lounge al diverse keren bezocht en ook voor dit jaar zijn kaarten alweer besteld heeft.

De skybox in de Grandstand, met het prachtige balkon dat uitkijkt over de piste, maakt van de Master Club Lounge arrangement een VIP-beleving die je niet snel vergeet. Hier geniet je van internationale spring- en dressuursport op het hoogste niveau, terwijl je ontspannen geniet van een luxe drankenarrangement, verfijnde snacks en een smaakvolle lunch of diner, afhankelijk van het dagdeel.

Albert is 46 jaar en woont samen met zijn partner Agnes in het Zuid-Hollandse Zwijndrecht. Samen hebben ze hun eigen kleine dressuur- en trainingsstal “Square A Dressage” waar vier eigen paarden staan en verder ruimte is voor twee of drie trainingspaarden. Albert geeft veel les in de regio en is verbonden aan rijvereniging RSV de Hoge Devel, ook in Zwijndrecht. Hier heeft hij ook zijn partner ontmoet. Hij heeft een full time baan als manager bij de Gemeente Dordrecht en ziet de paarden als 'way of life'.

Toeschouwer en deelnemer

Albert: “Ik kwam als kind al op het CHIO. Toen ik acht jaar was, begon ik met rijden en ik ging toen met mijn ouders naar jullie concours. Het is bijna in onze achtertuin en ik weet niet beter. Ik kocht jaren zelfs een kaartje om naar het losrijden te kunnen kijken. Ik ging dan stiekem in de buurt van Nicole Werner staan om naar haar te luisteren. Over RSV de Hoge Devel, we proberen ieder jaar met een team mee te doen aan de 2FitHorses CHIO Zuid-Holland Cup. Jaren was ik daar de drijvende kracht achter en nu rijd ik nog vaak mee in het team. Ieder jaar doen we een poging om de halve finale te behalen en op het CHIO te mogen rijden. Vaak komen we daar dichtbij en vorig jaar lukte dat. Ook dit jaar zullen we weer van de partij zijn.”

Mooi initiatief

“Sinds enkele jaren faciliteren jullie dus ook de Master Club Lounge en dat vind ik een mooi initiatief. Op zondag ga ik altijd met een vriendengroep naar het springen kijken, maar naar de dressuur ga ik met mijn partner en dan gunnen we onszelf de Master Club Lounge om relaxed van de sport te kunnen genieten. Het genot van de catering met een prettigere plek dan een gewoon stoeltje, niet in de rij te hoeven staan als je wat wilt eten of drinken en kunnen eten of drinken wanneer je wilt, dat je ieder moment kunt blijven kijken naar de sport. Ik bedoel, als je gewone kaarten hebt en je wilt niets missen, dan moet je in de pauze wat eten en drinken. Maar dat wil iedereen en dan is het hartstikke druk. Ik vind de Master Club Lounge ideaal. Vorig hadden we weer een keer gewone kaarten, maar we misten het gemak en daarom heb ik dit jaar op tijd besteld.”

Justin Verboomen

“Ik ben liefhebber van de paardensport in het algemeen, maar ik zou het wel heel erg gaaf vinden als Justin Verboomen en Zonik Plus aan de start zouden verschijnen. Die combinatie trekt momenteel zoveel aandacht, zij hebben samen zo’n enorme kwaliteit, ook niet paardenmensen vinden dit mooi. Zoals vroeger iedereen genoot van Anky en Bonfire, heb je nu Justin en Zonik Plus.”

Tafeltje, stoeltje, hapje, drankje

“Terug naar de MCL. Ik kom daar niet om te netwerken, maar echt voor de sport, Tafeltje, stoeltje, uitzicht op de ring, hapje, drankje, beter kan het niet worden. De catering zou van mij zelfs nog luxer mogen, daarvoor zou ik wel wat meer voor willen betalen. Hoe meer catering hoe beter in mijn ogen. Natuurlijk lopen we voor en na de rubrieken wel een rondje over het terrein en spreken we gezellig bekenden, maar tijdens het programma zijn we erg gefocust.”

Genieten

“Overigens is mijn droom om zelf ook nog eens op het CHIO te rijden. Er staat dit jaar een nationale Lichte Tour rubriek op het programma en ik heb een paard daarvoor dus wie weet. Echter die rubriek is in de Dura Vermeer Arena en tot die tijd ga ik gewoon lekker genieten van de internationale dressuur in de Master Club Lounge.”

Albert Nap tijdens de ZuidHolland cup
  • Deel dit artikel