Champagnebar terug in het Stroodorp

CHIO
Stroodorp2

Er is dit jaar een bijzonder jubileum te vieren en daar toosten wij graag op! En hoe kan dat beter dan met een mooi glas Champagne? Daarom is dit jaar als vanouds weer de Champagnebar te vinden midden in het Stroodorp. Onze Partner in Celebration, VINVIN Wines, exclusief importeur van Taittinger, heeft voor het 75ste CHIO een viertal Champagnes geselecteerd die tijdens het evenement worden geschonken. Per glas, per fles, of zelfs per Jeroboam (3l.

Champagne Taittinger behoort tot de “Grandes Marques” van de Champagnestreek en wordt verkocht in meer dan 130 landen. Onder leiding van Vitalie Taittinger en haar broer Clovis Taittinger is het champagnehuis het enige familiebedrijf in de Champagnestreek van deze omvang. Door zich te concentreren op de exclusieve Chardonnay-druif, heeft Taittinger internationale erkenning gekregen voor hun consistente kwaliteit, finesse en elegantie.

Tijdens het CHIO worden in de 360° champagnebar de volgende Champagnes geserveerd:

  • Taittinger Nocturne Sec, een champagne om de dag feestelijk te starten t/m de laatste dans
  • Taittinger Brut Reserve, Chardonnay gedreven met een harmonieuze mix van smaken zoals citrusvruchten, witte bloemen en brioche
  • Taittinger Comtes de Champagne, meermaals bekroond tot de beste vintage Champagne van de wereld
  • Taittinger Prestige Rosé, een super feestelijke rosé Champagne met een intens boeket van aroma's van framboos, kers en zwarte bes.

Om 75 jaar CHIO te vieren biedt het Rotterdamse VINVIN Wines de Prestige Rosé extra scherp aan. De Champagnebar is alle dagen geopend van 11.00 uur tot sluitingstijd.

modern Rotterdams wijnbedrijf

VINVIN Wines is een jong Rotterdams wijnbedrijf, weliswaar met 80+ jaar wijnervaring, dat wijnen van 44 wijnhuizen exclusief op de Nederlandse markt brengt. Dat doen ze op een enthousiaste manier en ze positioneren de wijnhuizen op een onderscheidende manier in de Nederlandse (top) gastronomie, onafhankelijke wijnspeciaalzaken en tijdens diverse beurzen en evenementen. Maar ook particulieren kunnen rechtstreeks bestellen waarbij VINVIN Wines verfrissende concepten aanbiedt zoals de Favorite Box, met 2 of 6 wijnen, in een door kunstenaars ontworpen box. Het enthousiasme brengen ze ook over op hun partners, waaronder Maison van den Boer.

    • Deel dit artikel