31-05-2010, Dressuurjury in Rotterdam hetzelfde als in Kentucky
Dressuurjury in Rotterdam hetzelfde als in Kentucky Met Ghislain Fouarge (NED), Evi Eisenhardt (DUI), Mary Seefried (AUS), Linda Zang (USA) en Maribell Alonso (MEX) zijn de juryleden die zowel in Rotterdam als in Kentucky de prestaties van de dressuurruiters en
Met Ghislain Fouarge (NED), Evi Eisenhardt (DUI), Mary Seefried (AUS), Linda Zang (USA) en Maribell Alonso (MEX) zijn de juryleden die zowel in Rotterdam als in Kentucky de prestaties van de dressuurruiters en amazones zullen beoordelen. In Rotterdam wordt bovendien een FEI Dressage pilot met 7 juryleden, een Judges Supervisory Panel en halve punten gehouden.
De deelnemers en bondscoaches zullen Rotterdam zeker graag gebruiken als test voor wat de dresssuurtoekomst brengen gaat.