Puissance Penalty Cup haalt €1140 op voor Werken als een paard

Tijdens de pauze voor de FEI Nations Cup Dressuur stond er een leuk intermezzo op het programma: De Puissance Penalty Cup. De landenteams van springruiters namen de penalty's om de beurt. Ierland nam revanche voor de tweede plaats van de landenwedstrijd van gisteren en werd gedeeld eerste met Italië. Vooraf kon het publiek de uitslag voorspellen, dit voor slechts €10 ten voordelen van het goede doel. Uiteindelijk is er met de Puissance Penalty Cup €1140 opgehaald voor het goede doel Werken als een Paard.
Penalty schieten, het is niet het eerste dat je verwacht te zien in de Rotterdam piste, maar vanmiddag was dit toch echt het geval. De landenteams van de springruiters stonden klaar om de bal in het net te schieten en als land te winnen. Robie van Persie maakte het eerste schot en zoals vanouds schoot hij de bal strak in de goal. Daarna was het de beurt van de springruiters. Helaas voor de ruiters stond er één van de grootste keeperstalenten van Feyenoord U18 onder de lat. Tim Haksteeg maakte het de ruiters niet makkelijk en stopte de meeste schoten.
De door Puissance bedachte Penalty Cup was verbonden aan het goede doel. Vooraf de Puissance Penalty Cup kon het publiek de uitslag voorspellen door in te vullen van de top 3, dit voor slechts €10 en dit bedrag wordt geschonken aan Werken als een Paard. Deze organisatie zet zich in voor kinderen die een steuntje in de rug kunnen gebruiken. Dat doen we onder meer met projecten voor basisschoolleerlingen uit Rotterdamse focuswijken, kinderen met autisme, leerlingen uit het speciaal onderwijs en kinderen die in de crisisopvang zitten. Uiteindelijk is een mooi bedrag van €1140 opgehaald met deze Puissance Penalty Cup voor Werken als een Paard.