24-02-2011, Bash brengt gezelligheid naar het Stroodorp tijdens het CHIO Rotterdam

Pauline Ouwehand heeft nog niet zo lang geleden de deuren van haar nieuwe winkel aan de Benthuizerstraat geopend

Pauline Ouwehand heeft nog niet zo lang geleden de deuren van haar nieuwe winkel aan de Benthuizerstraat geopend. Een echte gezelligheidswinkel in een steeds leukere buurt, zo noemt ze zelf haar lifestyle zaak waar ze woonaccessoires, servies, kleding, etc. aanbiedt. Haar assortiment is breed en de producten die ze aanbiedt zijn slechts in enkele exemplaren beschikbaar.

Exclusief maar wel betaalbaar, zegt Pauline Ouwehand als ze het aanbod in haar winkel omschrijft. Met haar 22 jaar is Ouwehand waarschijnlijk de jongste ondernemer aanwezig tijdens het CHIO Rotterdam. Toch is ze er al vaak geweest en heeft ze precies voor ogen hoe ze het CHIO kan benutten om de naamsbekendheid van Bash te vergroten: Het CHIO is de perfecte gelegenheid om mijn collectie te tonen aan een breder publiek, het is natuurlijk dé sociale happening van Rotterdam en omstreken.

Dit jaar komt ze met haar winkelconcept en natuurlijk de leuke spulletjes naar het Stroodorp van het CHIO Rotterdam. Een echte aanwinst voor het Stroodorp waar veel bezoekers met plezier zullen rondsnuffelen!


(Pol Fotografie b.v.) Stroodorp CHIO Rotterdam 2010

  • Share this article