11-06-2009, Rob Ehrens stelt sterk springteam op in Rotterdam

Rob Ehrens stelt sterk springteam op in Rotterdam Bondscoach Rob Ehrens gaat de strijd in de vierde wedstrijd van de Meydan FEI Nations Cup™ in Rotterdam aan met een heel sterk team. “Ja, in Rotterdam willen we een keer het


Bondscoach Rob Ehrens gaat de strijd in de vierde wedstrijd van de Meydan FEI Nations Cup in Rotterdam aan met een heel sterk team. Ja, in Rotterdam willen we een keer het maximale aantal punten halen!, zegt Ehrens.

Zijn team zal bestaan uit de Olympische combinaties Angelique Hoorn met de hengst Blauwendraads OBrien en Marc Houtzager met de hengst Opium VS, aangevuld met Nederlands kampioen en kersvers winnaar van de Grote Prijs van Outdoor Gelderland van afgelopen week Jeroen Dubbeldam met BMC Van Grunsven Whisper en Albert Zoer met Okidoki, vorig jaar met Sam winnaar van de Grote Prijs in Rotterdam.

Het internationale deelnemersveld bij het springen is zeer sterk. Naast het Nederlandse team vallen de sterke teams uit Duitsland, België, Groot Brittannië, Ierland, de Verenigde Staten en Ierland op. Maar ook individueel doen grote namen een greep in de ruime prijzenpot. De nummer één van de wereldranking en winnares van de wereldbekerfinale in Las Vegas, Meredith Michaels-Beerbaum met Shutterfly, Nederbelg Jos Lansink die enkele weken geleden met Spender S de Grote Prijs van La Baule won en de Ier Billy Twomey die afgelopen weekend nog de Grote Prijs won in St. Gallen zijn volgende week allemaal in het Kralingse Bos te vinden. De Meydan FEI Nations Cup in Rotterdam vindt traditioneel plaats op vrijdagmiddag.

  • Share this article