Sociëteit Schoufour kijkt vooruit

CHIO
A577605 E D148 4 FE7 B91 D 6098 BA839443 1 201 a

De leden van Sociëteit Schoufour kwamen sinds lange tijd weer bijeen in de Grandstand om het laatste nieuws over het CHIO te horen, te genieten van een voortreffelijk diner en zich te laten inspireren door een interessante spreker. Maar bovenal was het heel plezierig om elkaar, nog op 1,5m afstand, te ontmoeten.

Algemeen directeur Ron Voskuilen blikte kort terug op het afgelopen CHIO Rotterdam dat dit jaar gelukkig wel door kon gaan. Het was anders dan anders maar met een mooie, kleinschalige opzet en vooral fantastische paardensport. En deze opzet was meteen een kans om een aantal nieuwe concepten te testen waar in de toekomst verder aan gewerkt kan worden.

Daarna was het woord aan Herman Konings, trendanalist en veranderingspsycholoog, die de aanwezigen meenam in de toekomst. De Antwerpse trendwatcher noemt zichzelf geen 'voorspeller' maar een 'voorsteller'. Hij bespreekt ontwikkelingen die hij waarneemt en filosofeert waar die ontwikkelingen toe kunnen leiden. Een van die ontwikkelingen is bijvoorbeeld de close harmony van sociale, emotionele en artificiële intelligentie. Zijn verhalen stemden de leden van Sociëteit Schoufour zeker tot nadenken.

Tussen alle toekomstscenario's door serveerde Maison van den Boer, zoals altijd een voortreffelijk diner.

  • Deel dit artikel